HOK plus, spol. s r.o., soukromá bezpečnostní agentura - Česká Lípa

Doplňkové služby

HOK plus, spol. s r.o., soukromá bezpečnostní agentura - Jakožto flexibilní společnost, poskytuje ne jen ostrahu majetku a osob, ale i úklidové služby, silniční motorovou dopravu osobní a nákladní (napřkl. cesta na letiště vás vyjde mnohem levnějí než taxíkem), hostinskou činnost a náhradní plnění ZPS.

Úklidové služby

Zabezpečujeme úklidové služby dle přání zákazníka vyškolenými zaměstnanci. Úklidové služby jsou zabezpečeny podle přání klienta a jsou prováděny zkušenými a vyškolenými pracovníky.

Rozsah poskytovaných úklidových služeb se vztahuje na kanceláře, kancelářské budovy, bytové domy a stravovací zařízení. Úklid může být realizovan jak denně, tak i nárazově. Samozřejmostí je povinnost pracovníků úklidu provádět třídění komunálního odpadu dle platných norem.

Naši pracovníci přebírají veškerou zodpovědnost za řádnou a kvalitně odvedenou úklidovou službu. Zajistíme vám denní úklidové služby vašich prostor, které poskytnou žádaný komfort nejen vám a vašim zaměstnancům, ale také vašim klientům.

Pro kvalitu provedených úklidových služeb konzultujeme s klientem míru, rozsah a četnost úklidových prací, abychom vyhověli vašim konkrétním představám a přáním.

Náhradní plnění ZPS prostřednictvím naší společnosti

Dle novely zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb. je každá společnost zaměstnávající více než 25 zaměstnanců povinna zaměstnávat osoby se změněnou pracovní schopností (ZPS). Zmiňovaný povinný podíl činí 4%.
Při nesplnění těchto podmínek je každý podnikatel povinen přispět do státního rozpočtu za každou osobu, kterou by měl podle zákona o zaměstnanosti zaměstnávat, 2,5 násobek průměrné mzdy ročně.
Nezaměstnáváte-li potřebné procento osob se změněnou pracovní schopností, zákon vám nabízí splnění této povinnosti jinou cestou, a to odebíráním výrobků nebo služeb od jiných organizací, které tyto osoby zaměstnávají z více než 50% - tzv. náhradním plněním ZPS.

Tuto možnost náhradního plnění vám nabízíme my. Naše soukromá bezpečnostní agentura vám poskytuje náhradní plnění tím, že zaměstnává více než 50% zaměstnanců se změněnou pracovní schopností. Odběrem služeb od naší soukromé bezpečnostní agentury si mohou společnosti zajistit náhradní plnění a splnit tak svou povinnosti podle zmiňované novely zákona.