HOK plus, spol. s r.o., soukromá bezpečnostní agentura - Česká Lípa

Elektronické zabezpečení

Nabízíme ucelené portfolio produktů renomovaných světových výrobců a díky našim dlouholetým zkušenostem ve všech oborech, které souvisí se zabezpečením objektů, dokážeme navrhnout, dodat a nainstalovat komplexní řešení elektronického zabezpečení objektů všech velikostí a kategorií důležitosti a to jak pro aplikace pouze s poplachovým systémem, tak i pro instalace, kde jsou vzájemně propojeny a integrovány všechny systémy, které dodáváme.

Vybrat a nainstalovat nejvhodnějších poplachový systém pro konkrétní aplikaci nemusí být vždy snadné a proto vám nabízíme široké spektrum spolehlivých technologií osvědčených výrobců včetně kompletní technické podpory.

Náhradní plnění ZPS prostřednictvím naší společnosti

Dle novely zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb. je každá společnost zaměstnávající více než 25 zaměstnanců povinna zaměstnávat osoby se změněnou pracovní schopností (ZPS). Zmiňovaný povinný podíl činí 4%.
Při nesplnění těchto podmínek je každý podnikatel povinen přispět do státního rozpočtu za každou osobu, kterou by měl podle zákona o zaměstnanosti zaměstnávat, 2,5 násobek průměrné mzdy ročně.
Nezaměstnáváte-li potřebné procento osob se změněnou pracovní schopností, zákon vám nabízí splnění této povinnosti jinou cestou, a to odebíráním výrobků nebo služeb od jiných organizací, které tyto osoby zaměstnávají z více než 50% - tzv. náhradním plněním ZPS.

Tuto možnost náhradního plnění vám nabízíme my. Naše soukromá bezpečnostní agentura vám poskytuje náhradní plnění tím, že zaměstnává více než 50% zaměstnanců se změněnou pracovní schopností. Odběrem služeb od naší soukromé bezpečnostní agentury si mohou společnosti zajistit náhradní plnění a splnit tak svou povinnosti podle zmiňované novely zákona.